Kan inte nå servern
 
1506 föremål
Matbord, 1800-tal.
6d 4 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
6d 2 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 4 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dior collier i guld metall.
6d 2 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jakob Weidemann, Utan titel.
6d 1 tim
Jakob Weidemann, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d 3 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
6d 2 tim
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
4d 4 tim
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 5 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
3 tim 36m
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4 tim 32m
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 5 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1960-tal.
3d
Soffa 1960-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 4 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, ca 205 x 155 cm.
6d 2 tim
Matta, ca 205 x 155 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
6d 2 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
6d 2 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 3 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d 1 tim
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
6d 3 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, landskap.
6d 5 tim
Axel Lind, landskap.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
5d 4 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2d 22 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
4d 4 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 3 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
5d 5 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 1 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
6d 1 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Magnus Wijkström, "Öar i strömmen".
4 tim 22m
Magnus Wijkström, "Öar i strömmen".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.