41 föremål
Kjartan Slettemark, Utan titel.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 3 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
7d 4 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Vägglampa, 1950-60-tal.
6d 3 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 5 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 3 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 4 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK