Kan inte nå servern
 
42 föremål
Kjartan Slettemark, Utan titel.
1 tim 3m
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
1d 1 tim
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
1d 1 tim
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 21 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
1d
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
23 tim 57m
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
1d
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d 1 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
5d 23 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 1 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 23 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 23 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 1 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d 1 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d 1 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
2 701 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2 tim 57m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.