124 föremål
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 11 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 8 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK