Kan inte nå servern
 
35 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 23 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 21 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
3m
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 23 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d 18 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.