55 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
20 tim 24m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bänk, 1900-tal.
2d 1 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 23 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Soffa,  R.O.O.M.
5d 23 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
6d
5 200 SEK
Utropspris
35 000 SEK