63 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
1d 10 tim
Soffa, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
3d 13 tim
Bänk, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
2d 8 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR