Kan inte nå servern
 
147 föremål
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 3 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
4d
Bordslampa 1940-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 19 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.