Kan inte nå servern
 
154 föremål
Byrå, 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 17 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
7d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.