Kan inte nå servern
 
318 föremål
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
4d 21 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
5d 23 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 22 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 23 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.