Kan inte nå servern
 
318 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 17 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
4d 21 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
4d 21 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.