70 föremål
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 5 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
6d
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 3 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2 tim 50m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK