Kan inte nå servern
 
1194 föremål
Hans Arnold, Utan titel.
7d 2 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
7d
Diadem silver och paste.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Grunt".
7d 1 tim
Anders Zorn, "Grunt".
Inga bud
Utropspris
14 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
7d 2 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
7d 1 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
7d
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Madeleine Pyk, Utan titel.
7d
Madeleine Pyk, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.