1514 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d 3 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2d 7 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 3 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 4 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 7 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 4 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
4d 2 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
1d 6 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6 tim 48m
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3 tim 42m
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
1d 2 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK