1287 föremål
Armas Mikola, Landskap.
7d 2 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 23 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
7d 3 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
7d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1 tim 13m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 4 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
57m 57s
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
2d 23 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Marin.
1d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK