Kan inte nå servern
 
1226 föremål
Eva Lange, "Valmo".
5d 7 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
3d 9 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Porträttbyst.
5d 9 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.