Kan inte nå servern
 
1356 föremål
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
4d
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 4 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 1 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
5d
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
1d 3 tim
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
1d 4 tim
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beverloo Corneille, Två fåglar.
6d
Beverloo Corneille, Två fåglar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
4d
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 1 tim
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 6 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband av korall lås 18K guld med korallcamé.
4d
Armband av korall lås 18K guld med korallcamé.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
3d 3 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
1d 3 tim
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
1d 2 tim
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
4d
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Hamadan, ca. 335 x 184 cm.
4d 1 tim
Matta, Hamadan, ca. 335 x 184 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 351 x 245 cm.
5d 5 tim
Matta, Keshan, ca. 351 x 245 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
5 tim 56m
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, Staden.
1d 2 tim
Madeleine Pyk, Staden.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, ca 222 x 150 cm.
1d 4 tim
Matta, ca 222 x 150 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Porträtt av en man.
2d 3 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
C Göran Karlsson, "Ros".
10m 38s
C Göran Karlsson, "Ros".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 5 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
24m 37s
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 6 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
46m 37s
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
1d 6 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 1 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
2d 3 tim
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3 tim 28m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, käpp.
2d 4 tim
Esse Poggats, käpp.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
1d 6 tim
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
6d 1 tim
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ljungquist, I badet.
3d 23 tim
Birger Ljungquist, I badet.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
4d 2 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 4 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
2d 4 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
1d 5 tim
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.