Kan inte nå servern
 
1287 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 10 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
2d 14 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 9 tim
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
3d 9 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armas Raunio, Gammal kvarn.
6d 13 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1940/50-tal.
11 tim 55m
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 9 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
4d 8 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
11 tim 25m
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
11 tim 47m
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beverloo Corneille, Två fåglar.
5d 8 tim
Beverloo Corneille, Två fåglar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
9 tim 23m
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
14 tim 3m
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
6d 10 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
6d 11 tim
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 403 x 290 cm.
6d 13 tim
Matta, Keshan, ca 403 x 290 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 13 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 9 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
2d 11 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
9 tim 37m
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
10 tim 25m
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 8 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
3d 8 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 351 x 245 cm.
4d 13 tim
Matta, Keshan, ca. 351 x 245 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matta, Täbris, semiantik, ca 345 x 230 cm.
5d 8 tim
Matta, Täbris, semiantik, ca 345 x 230 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
4d 9 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Birger Ljungquist, I badet.
3d 6 tim
Birger Ljungquist, I badet.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
6d 12 tim
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 13 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
13 tim 53m
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, Staden.
10 tim 7m
Madeleine Pyk, Staden.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, ca 222 x 150 cm.
12 tim 9m
Matta, ca 222 x 150 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.