1558 föremål
Fåtölj, 1900-talets mitt.
16 tim 52m
Fåtölj, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 34 mm.
4d 13 tim
19 550 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, väska, 1995.
3d 16 tim
Chanel, väska, 1995.
25 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2d 17 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Halsband i 18K guld. Schweiz.
1d 17 tim
Halsband i 18K guld. Schweiz.
2 100 EUR
Utropspris
2 900 EUR
Matta, Nain, signerad. 342 x 242 cm.
6d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Evert Lundquist, Svarta fåglar.
2d 15 tim
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK