127 föremål
Matbord, 1960-tal.
4d 4 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 7 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 5 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3 tim 54m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK