Kan inte nå servern
 
28 föremål
Spegel, 1930-40-tal.
23 tim 36m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
1d
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.