Kan inte nå servern
 
47 föremål
Byrå, 1930/40-tal.
5d 14 tim
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3d 8 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1930/40-tal.
1d 15 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.