24 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 1 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 9 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK