1370 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 11 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
15 tim 36m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 11 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 13 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armas Mikola, Landskap.
7d 15 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Fabian Lundqvist, utan titel.
4d 12 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
1d 15 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
4d 9 tim
383 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
2d 16 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
3d 14 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 13 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 8 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
13 tim 28m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
11 tim 32m
Guillermo Paneque, "S/T".
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 14 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 13 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
2d 16 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 13 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 10 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 14 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK