Kan inte nå servern
 
1323 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 12 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
5d 15 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
1d 13 tim
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
Aktuellt bud
54 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
1d 15 tim
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
Aktuellt bud
57 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.