Kan inte nå servern
 
1147 föremål
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
7 tim 23m
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Mauritz Karström, Utan titel.
2d 8 tim
Mauritz Karström, Utan titel.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 7 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
2d 7 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 5 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
33 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
6d 8 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
2d 6 tim
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
Aktuellt bud
54 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
2d 8 tim
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
Aktuellt bud
55 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Armband, 18K guld.
8 tim 9m
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.