Kan inte nå servern
 
1248 föremål
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
5d 21 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 22 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 22 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Matta, Ghom, äldre, 398 x 293 cm.
20 tim 33m
Matta, Ghom, äldre, 398 x 293 cm.
Aktuellt bud
21 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
3d 19 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
6d 19 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
4d 22 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
2d
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
6d 16 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
Aktuellt bud
34 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3d 20 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
37 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 23 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.