266 föremål
Bord, 1950-tal.
6d 1 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
5d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
8d 4 tim
Gucci, väska, "Soho".
40 EUR
Utropspris
700 EUR
Per Olsson, Utan titel.
1d 3 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
1d 6 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
2d 2 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK