Kan inte nå servern
 
253 föremål
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
3d 22 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
3d 3 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 1 tim
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 23 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
6d
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
4d
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
5d
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
1 tim 48m
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.