Kan inte nå servern
 
180 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
13 tim 17m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
4d 10 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
13 tim 25m
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 13 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
13 tim 5m
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 11 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 12 tim
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 9 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
2d 8 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 13 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 11 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
12 tim 53m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 9 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 11 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.