Kan inte nå servern
 
180 föremål
Bord, 1950-tal.
2d 13 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 11 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
15 tim 25m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 11 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 13 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 16 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 15 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 11 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 14 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 16 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 18 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 12 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
4d 12 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
15 tim 13m
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 13 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.