Kan inte nå servern
 
201 föremål
Lars Brander, Utan titel.
2d 2 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
6 tim 36m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 2 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 4 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 8 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 9 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 4 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 7 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 2 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 5 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 8 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 9 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
6d 9 tim
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.