Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
195 föremål
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
11 tim 15m
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1d 11 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
2d 7 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, Svart fågel.
2d 12 tim
James Coignard, Svart fågel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
4d 8 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
11 tim 31m
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
4d 9 tim
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
10 tim 19m
Siri Rathsman, Utan titel.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1d 8 tim
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
1d 8 tim
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 9 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
3d 9 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
1d 8 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Duncan Hannah, Utan titel.
1d 7 tim
Duncan Hannah, Utan titel.
Aktuellt bud
3 300 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
2d 12 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.