193 föremål
Bord, 1950-tal.
2d 20 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 18 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
22 tim 49m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 20 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
6d
Mulberry, plånbok.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 21 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 1 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
41m 45s
Dunhill, portfölj.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK