Kan inte nå servern
 
201 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 10 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
6d 10 tim
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
5d 6 tim
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 6 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
5d 6 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 7 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 651 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 9 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 9 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 10 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
4d 4 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
4d 4 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 4 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 4 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 5 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 5 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 6 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 6 tim
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.