Kan inte nå servern
 
180 föremål
Per Olsson, Utan titel.
5d 14 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
5d 14 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 15 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 16 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 16 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 18 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
4d 12 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
4d 12 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 12 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
4d 12 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 13 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 13 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 13 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.