Kan inte nå servern
 
283 föremål
Ring, 18K guld med blå topas.
2d 2 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
4 tim 47m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 2 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
22 tim 59m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
2 tim 47m
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
5 tim 11m
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 2 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
6d 23 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
2d 2 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
1d
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
37 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 2 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
3d 2 tim
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
4d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 3 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
3d 3 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
23 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 tim 37m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3 tim 59m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 3 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, plånbok.
23 tim 30m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.