18 föremål
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
5d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 2 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
5d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK