Kan inte nå servern
 
1285 föremål
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
2d 6 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Raul Meel, "Windows and Landscape 5".
2d 5 tim
Raul Meel, "Windows and Landscape 5".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 7 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
3d 5 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 6 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
1d 5 tim
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 8 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
2d 5 tim
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 9 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 9 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
7 tim 14m
Skrivbord 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
3d 5 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
2d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Arkivskåp 1950/60-tal.
7 tim 16m
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
6 tim 36m
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
5d 5 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
8 tim 58m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
8 tim 24m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
2d 6 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
1d 4 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d 5 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 5 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
1d 5 tim
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 9 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
1d 9 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
1d 5 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 7 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 7 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
4d 5 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
3d 6 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 7 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.