Kan inte nå servern
 
1697 föremål
Ring 18K guld, Zürich Schweiz.
2d 17 tim
Ring 18K guld, Zürich Schweiz.
Aktuellt bud 
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Kai Noramies, "Gåstrio".
1d 16 tim
Kai Noramies, "Gåstrio".
Aktuellt bud 
240 EUR
Utropspris
400 EUR
Mormorsur, 34 mm.
2d 10 tim
Mormorsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 14K, savonett, 33,5 mm.
1d 16 tim
Fickur, 14K, savonett, 33,5 mm.
Aktuellt bud 
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinglas, 24 st, 1800-talets andra hälft.
1d 8 tim
Vinglas, 24 st, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Onni Oja, "By bakom floden".
15 tim 6m
Onni Oja, "By bakom floden".
Aktuellt bud 
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Ring 18K guld med en fasettslipad bergkristall.
5d 15 tim
Ring 18K guld med en fasettslipad bergkristall.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld.
4d 13 tim
Armband 18K guld.
Aktuellt bud 
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lennart Jirlow, "Millenium".
3d 11 tim
Lennart Jirlow, "Millenium".
Aktuellt bud 
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl, Dansorkestern.
2d 11 tim
Peter Dahl, Dansorkestern.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Varley II, Japansk trädgård.
3d 15 tim
John Varley II, Japansk trädgård.
Aktuellt bud 
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär , porträtt av nobel kvinna.
16 tim 4m
Okänd konstnär , porträtt av nobel kvinna.
Aktuellt bud 
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
4d 11 tim
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, Kristus med törnekronan.
3d 12 tim
Ragnar Person, Kristus med törnekronan.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 17/1800-tal, Allegoriskt motiv.
2d 10 tim
Okänd konstnär, 17/1800-tal, Allegoriskt motiv.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ben Renvall, Sittande kvinna.
15 tim 24m
Ben Renvall, Sittande kvinna.
Aktuellt bud 
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Hjalmar Munsterhjelm, Vid båthuset.
5d 15 tim
Hjalmar Munsterhjelm, Vid båthuset.
Aktuellt bud 
900 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3d 17 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud 
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
1d 17 tim
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, etsning,  1965, signerad 6/20.
5d 12 tim
Sten Eklund, etsning, 1965, signerad 6/20.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
6d 16 tim
Blombord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
1d 10 tim
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
6d 9 tim
Obelisk modern tillverkning.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sakari Pykälä, Utan titel.
2d 13 tim
Sakari Pykälä, Utan titel.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
4d 11 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter, "Côte d'Azur".
12 tim 8m
Pablo Picasso, efter, "Côte d'Azur".
Aktuellt bud 
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ragnar Persson, " I snickarboden".
1d 17 tim
Ragnar Persson, " I snickarboden".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
1d 12 tim
Mulberry, väska, "Bayswater".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
1d 10 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
10 tim 49m
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Evert Lundquist, "Albergo, Nationale, Levanto".
5d 14 tim
Evert Lundquist, "Albergo, Nationale, Levanto".
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
5d 17 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
3d 17 tim
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Reijo Meller, "Badare".
3d 16 tim
Reijo Meller, "Badare".
Aktuellt bud 
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
3d 15 tim
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
500 EUR