Kan inte nå servern
 
1285 föremål
Nils Forsberg, Äldre man med kraschan.
9 tim 4m
Nils Forsberg, Äldre man med kraschan.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
8 tim 6m
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
1d 5 tim
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
5 tim 28m
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Madeleine Pyk, "I ateljén".
2d 5 tim
Madeleine Pyk, "I ateljén".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
3d 5 tim
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 9 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d 6 tim
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
5d 4 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5d 5 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
6 tim 10m
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
4d 3 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
36 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
1d 5 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
6 tim 50m
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 5 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
5d 6 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
8 tim 28m
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
1d 5 tim
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
Aktuellt bud
2 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
7 tim 28m
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
1d 6 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
2d 2 tim
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 9 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
9 tim 44m
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
2d 2 tim
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
7 tim 10m
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
7 tim 6m
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
2d 6 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
7 tim 52m
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
1d 8 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
9 tim 28m
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
4d 6 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.