Kan inte nå servern
 
1321 föremål
Agda Holst, stilleben.
5d 7 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
7 tim 13m
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 3 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 3 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
1d 2 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 3 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
6d 3 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
3d 6 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Harald Wiberg, Älg i skog.
5d 5 tim
Harald Wiberg, Älg i skog.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kirman, ca 365 x 265 cm.
4 tim 3m
Matta, Kirman, ca 365 x 265 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
1d 4 tim
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 500 SEK
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
2d 1 tim
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, silke,  ca 125 x 61 cm.
1d 2 tim
Matta, silke, ca 125 x 61 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
1d 2 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
4d 2 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
3d 6 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
4d
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
1d 6 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
4d 3 tim
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5 tim 9m
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
1d 5 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
1d 2 tim
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
4d 2 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
5 tim 15m
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkök".
6 tim 21m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkök".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.