124 föremål
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 10 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 12 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
9 tim 24m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK