Kan inte nå servern
 
118 föremål
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 15 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 16 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 18 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
13 tim 54m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
15 tim 34m
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.