Kan inte nå servern
 
329 föremål
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1 tim 4m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1 tim 36m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar, Utan titel.
6d
Per Kesselmar, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AIDS 3D, Utan titel.
6d
AIDS 3D, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timothy Crisp, Utan titel.
6d
Timothy Crisp, Utan titel.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Schuyff, Utan titel.
6d
Peter Schuyff, Utan titel.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Schuyff, Utan titel.
6d
Peter Schuyff, Utan titel.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.