Kan inte nå servern
 
521 föremål
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 22 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 23 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
7d
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Fickur, 46 mm.
5d 23 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Lilja".
8d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Armas Mikola, Landskap.
8d 3 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
8d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.