Kan inte nå servern
 
487 föremål
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 4 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 5 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 46 mm.
5d 5 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 6 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Lilja".
7d 9 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Armas Mikola, Landskap.
7d 9 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
7d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.