13 föremål
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK