16 föremål
"Geographisk Delineation".
6d 1 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
6d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
5d 2 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 2 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
4d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK