1291 föremål
Matta, Keshan, ca. 389 x 287 cm.
1 tim 44m
6 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
1 tim 46m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ewald Dahlskog, Motiv från Frankrike.
1 tim 54m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
1 tim 56m
Hermès, slipsar, 3 st.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1 tim 58m
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2 tim 40m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2 tim 44m
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 tim 46m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
2 tim 6m
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
2 tim 18m
Armband, 18K guld.
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2 tim 54m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3 tim 12m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
3 tim 16m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
3 tim 20m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
3 tim 22m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
3 tim 24m
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Kesselmar.
3d 2 tim
Per Kesselmar.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
3d 3 tim
Nils Asp, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK