1098 föremål
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
19 tim 41m
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
8 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fällbord, 1800-tal..
19 tim 45m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 389 x 287 cm.
19 tim 53m
6 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Ewald Dahlskog, Motiv från Frankrike.
20 tim 3m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
20 tim 5m
Hermès, slipsar, 3 st.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
20 tim 7m
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
20 tim 49m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
20 tim 53m
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
20 tim 55m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
20 tim 15m
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
20 tim 27m
Armband, 18K guld.
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
21 tim 3m
8 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
21 tim 19m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
21 tim 21m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
21 tim 25m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
21 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
21 tim 31m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
21 tim 33m
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Kesselmar.
3d 20 tim
Per Kesselmar.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
3d 21 tim
Nils Asp, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK