Kan inte nå servern
 
1080 föremål
Hermès, slipsar, 3 st.
1d 21 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 21 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 21 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 21 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
1d 21 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
1d 21 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
1d 22 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 22 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 22 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
1d 22 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
1d 22 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
1d 22 tim
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
16 tim 7m
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
16 tim 10m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Brita Heilimo, Krabbor.
16 tim 19m
Brita Heilimo, Krabbor.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
16 tim 22m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
16 tim 31m
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Louis Vuitton, väska, "Brera".
16 tim 42m
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dunhill tändare.
16 tim 48m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
16 tim 50m
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
16 tim 56m
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.