Kan inte nå servern
 
1295 föremål
Esse Poggats, käpp.
3d 9 tim
Esse Poggats, käpp.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
3d 9 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
3d 9 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
3d 9 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
3d 9 tim
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
3d 10 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 10 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 10 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 10 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
3d 10 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
3d 10 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
2d 5 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
2d 5 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
2d 5 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
2d 6 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
2d 6 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 6 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 6 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 6 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
2d 6 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
2d 6 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler design, 370 x 275 cm.
2d 6 tim
Matta, Ziegler design, 370 x 275 cm.
Aktuellt bud
3 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 6 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 6 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
2d 6 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 6 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 6 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Andreas Kock, "Poledancing".
2d 7 tim
Andreas Kock, "Poledancing".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
2d 7 tim
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
2d 7 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 340 x 242 cm.
2d 7 tim
Matta, Keshan, ca. 340 x 242 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
2d 7 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
2d 7 tim
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
2d 7 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.