Kan inte nå servern
 
1320 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
4d 2 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
4d 2 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 2 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 2 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
4d 2 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 2 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
4d 3 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, filt.
4d 3 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, 47 mm.
4d 3 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
4d 3 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 3 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, väska.
2d 21 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2d 21 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
4d 3 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
2d 22 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
2d 22 tim
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
2d 22 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
2d 22 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 3 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
4d 4 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
4d 4 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
4d 4 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 22 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
2d 22 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
2d 22 tim
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
2d 22 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.