Kan inte nå servern
 
1231 föremål
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
4d 10 tim
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
4d 11 tim
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d 11 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d 11 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
4d 11 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 11 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 11 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
500 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 11 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
4d 11 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
4d 11 tim
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 11 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 12 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 12 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
4d 12 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.