Kan inte nå servern
 
1231 föremål
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
4d 7 tim
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
4d 7 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Påskön".
4d 7 tim
Carl Johan De Geer, "Påskön".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
4d 7 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 8 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
4d 8 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hänge, 18K guld med citrin.
4d 8 tim
Hänge, 18K guld med citrin.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
4d 8 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
35 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 8 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
4d 8 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
4d 9 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 9 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 9 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
4d 9 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 9 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
4d 9 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
4d 9 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4d 10 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
4d 10 tim
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 10 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
4d 10 tim
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
4d 10 tim
Allan Egnell, En karoliner i strid.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 10 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
4d 10 tim
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.