Kan inte nå servern
 
1827 föremål
Prada, väska.
6d 1 tim
Prada, väska.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1950/60-tal.
6d 1 tim
Pall, 1950/60-tal.
Aktuellt bud 
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
6d 1 tim
Gucci, scarf.
Aktuellt bud 
130 EUR
Utropspris
300 EUR
Endel Kõks, Utan titel.
6d 1 tim
Endel Kõks, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
6d 1 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud 
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Förvandling" (variant 3).
6d 1 tim
Philip von Schantz, "Förvandling" (variant 3).
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Fridell, "Självporträtt i sportmössa".
6d 1 tim
Axel Fridell, "Självporträtt i sportmössa".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olle Bonniér, geometrisk komposition.
6d 1 tim
Olle Bonniér, geometrisk komposition.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, gustaviansk stil, omkring 1900.
6d 1 tim
Fåtölj, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
6d 1 tim
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
6d 1 tim
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
Aktuellt bud 
220 EUR
Utropspris
450 EUR
Bord, omkring år 1800.
6d 2 tim
Bord, omkring år 1800.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
6d 2 tim
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Aschenbrenner, Komposition med spatel.
6d 2 tim
Lennart Aschenbrenner, Komposition med spatel.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
6d 2 tim
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
6d 2 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Marocko, ca 240 x 210 cm.
6d 2 tim
Matta, Marocko, ca 240 x 210 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
6d 2 tim
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
6d 2 tim
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
6d 3 tim
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
6d 3 tim
Oscar Reutersvärd, utan titel.
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
6d 3 tim
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6d 3 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
6d 3 tim
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
6d 3 tim
Taklampa 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 4 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 4 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

308. Marie-Louise Ekman, "Ett baby-monument och en Olle Baertling-tavla".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
60 000
 
SEK
ditt bud
55 000
 
SEK
ditt bud
50 000
 
SEK
ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK