Kan inte nå servern
 
1080 föremål
Prada, väska.
4d 17 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 17 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
5d 22 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 17 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
5d 22 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
4d 17 tim
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
4d 18 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 23 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 23 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
5d 23 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
5d 23 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
5d 23 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 18 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
4d 18 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
4d 18 tim
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 18 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
4d 18 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cartier, scarf.
4d 18 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
4d 18 tim
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 19 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
4d 19 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
4d 19 tim
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
Aktuellt bud
1 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
4d 19 tim
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
4d 19 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
4d 19 tim
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Aktuellt bud
1 211 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
4d 19 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
4d 19 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
4d 19 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.