1265 föremål
Sideboard, 1960-tal.
5d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
5d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 23 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
5d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
6d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
6d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
6d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
6d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bottega Veneta, "Mount" väska.
6d
111 EUR
Utropspris
550 EUR