Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
24 föremål
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 4 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 1 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
5d 2 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
7d 4 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 3 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.